Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Milestone firmasının geliştirip Capcom firmasının oyun severlere sunduğu Moto GP 08 oyununu sizlerle paylaşacağız. Moto GP ilk çıktığı günden beri çok tutulan oyunlar arasında kendine yer bulmuş bir motor yarışı oyunudur. Moto GP 08 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Moto GP 08 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarından motorunuzu seçerek yarışa dahil olun. Oyunumuzun bu sürümünde bir çok yeni pist ve motor bulunmakta. Ayrıca kendi motorunuzu da dizayn edebiliyorsunuz. Oyunda katılacağınız turnuvalarda birinci oldukça para kazanıyorsunuz ve motorunuzu güçlendire biliyorsunuz.

Oyunun görsel ve ses efektleri ise gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Motorlar ve pistler gerçekci olmuş. Ayrıca video sahneleri de Moto GP 08 oyununa farklı bir hava katmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için pentium 4 işlemci, 1 GB ram ve 512 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak motor oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Moto GP 08 oyununu deneyebilir. Moto GP 08 oyununun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak indirin.

Download: Moto GP 08 Oyun indir