Moto GP 08Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Moto GP indir kategorisinde bulunan ve Milestone, Capcom firmaları tarafından geliştirilen “Moto GP 08” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Moto GP 08 oyunu yarış oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Moto GP 08 oyunu ile moto yarışlarına katılabilirsiniz.

Moto GP 08 oyununun demosunu incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayaranıza indirebilirsiniz. Moto GP 08 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi motor yarış oyunlarının içersinde yer almaktadır. Moto GP 08 oyununda amacımız şampiyonayı kazanarak altın madalyayı kazanmak. Bunun için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir.

Moto GP 08

Moto GP 08 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Moto GP 08 oyunundaki karakterlerimiz tasarımları neredeyse gerçeği aratmamaktadır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows XP/Windows Vista işletim sistemi, pentium 4 işlemci ve xp için 512 ram vista için 1 gb ram gibi sistem gereksinimleri ihtiyaç duyulmaktadır.

Sonuç olarak motor yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Moto GP 08” adlı oyunu önerebilirim. Moto GP 08 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Moto GP 08 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Moto GP 08 Oyun indir