MotoGP 08 Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Namco tarafından geliştirilen MotoGP 08 oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Oyunumuz Moto GP indir kategorisinde yer alan bir motor oyunudur.  Oyun hız rekorları kırarak şampiyon olmaya çalışacaksınız. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

MotoGP 08 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Kendinize güze bir motor seçerek şampiyonaya katılın ve rakiplerinizi geçerek birinci olmak için elinizden geleni yapmalısınız. Virajlarda dikkat edin. Motorunuzun özelliklerini tanımanız yarışta sizleri bir adım öne çıkaracaktır.

motogp 08 oyunu

MotoGP 08 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 1,0 GHz işlemci, 256 Mb Ram, 128 Mb ekran kartı ve 1 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine de ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sonuç olarak motor oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerinize MotoGP 08 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Download: MotoGP 08 Oyun indir