Oyun indir bu oyun incelemesinde AGEOD firması tarafından geliştirilen ve bizlere sunulan Napoleon’s Campaigns adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Napoleon’s Campaigns oyunu savaş oyunları içerisinde bulunmaktadır. Oyunda Amerikanın iç savaşları konu alınmış. Napoleon’s Campaigns oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Napoleon’s Campaigns oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. 1808-1815 yıllarında yaşam süreceğiniz oyunda tarihi akışını değiştirme imkanımız bulunmaktadır. Bunun için iyi bir savaş stratejisi üretmemiz gerekiyor. Bu stratejiyi hemen belirlemenizi ve ona göre hareket etmenizi tavsiye ederim.

Napoleons Campaigns oyunun görsel ve ses efektlerin fazla bir şey beklemenizi önermem. Oyunun görsel efektleri idare ederek. Fakat oyunun konusu gayet sürükleyici bir oyun. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium IV 1800 Mhz işlemci, 128 MB ekran kartı ve 1 GB Ram gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Napoleon’s Campaigns oyununu bir alternatif olarak deneyebilir. Napoleon’s Campaigns oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Napoleons Campaigns Oyun indir