NBA 2K14Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K14 adlı oyunun incelemesini yapacağız. NBA 2K14 oyunu basketbol oyunları içerisinde yer almaktadır. Yeni yılın ilk basketbol oyunları karşımıza çıkmaya başlıyor. NBA 2K14 oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

NBA 2K14 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçmeniz gerekiyor. Oyunumuz diğer serilere göre daha da başarılı ve gerçekçi bir şekilde hazırlanmış. Eski Nba yıldızlarını bulabileceksiniz.  Örneğin Lebron James.

NBA 2K14 Oyunu

NBA 2K14 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Basketbolcular neredeyse gerçeğin aynısı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, GeForce(R) 8800 GT ekran kartı ve 9 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak basketbol oyunları kategorisinde oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine NBA 2K14 oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: NBA 2K14 Oyun indir