Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle NBA Live 2011 oyununu inceleyeceğiz. Bu oyun ile basketbolu daha çok seveceksiniz. NBA Live 2008 oyunu bir çok oyun sever tarafından tutulmuştu . Bu oyunda sizin gözde oyunlarınızdan birisi olacak. NBA Live 2011 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

NBA Live 2011 oyununu indirdikten sonra takımınızı seçerek turnuvaya hazırlanın. Sizlere önerim takım oyunu oynamanız ve beceriniz varsa üçlüklere yönelmeniz. NBA Live 2011 oyununda tur atladıkça rakipleriniz daha da zorlaşıyor. Rakipleriniz arasında Kobe Bryant, Allen Iverson gibi isimler varsa bu basketbolculara özel önlem alınız.

NBA Live 2011 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunda tam olarak basketbol maçının içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için pentium 4 3.0 ghz işlemci, 1 GB RAM ve 2 GB hard disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak basketbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize NBA Live 2011 oyununu önerebilirim. NBA Live 2011 oyunun demo sürümünü aşağıdaki download linkinden indirin.

Download : NBA Live 2011 indir