Need For Speed Hot Pursuit 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Electronic Arts firması tarafından oyun piyasasına sunulan “Need For Speed Hot Pursuit 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need For Speed Hot Pursuit 2 oyunu, Need For Speed indir kategorisinde  bulunan bir araba yarışı oyunudur. Daha fazla uzatmadan Need For Speed Hot Pursuit 2 oyununun incelemesini yapmaya başlayalım.

Need For Speed Hot Pursuit 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkini kullanabilirsiniz. Need For Speed Hot Pursuit 2 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi araba yarış kategorisinde bulunan bir araba yarış oyunudur. Hot Pursuit 2 oyununda diğer serilere göre daha az araba bulunmaktadır. Fakat bu seride oyunu değişik arabalar da ekleyebilirsiniz.

Need For Speed Hot Pursuit 2

Need For Speed Hot Pursuit 2 oyununda ses ve görüntü efektleri gayet başarılı bir oyundur. Need For Speed Hot Pursuit 2 oyunundaki araba ve mekan tasarımları gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Hot Pursuit 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 450 MHZ işlemci, 32 MB garfikli video kart, 128 MB Ram ve 1.2 GB boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need For Speed Hot Pursuit 2” oyununu önerebiliriz. Need For Speed Hot Pursuit 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Hot Pursuit 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Need For Speed Hot Pursuit 2 Oyun indir