Need For Speed ProstreetOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Black Box firması tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketi tarafında da oyun piyasasına sunulan “Need For Speed Prostreet” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need For Speed Prostreet oyunu Need For Speed indir kategorisinde bulunan bir araba yarış oyunudur. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan Need For Speed Prostreet oyununun incelemesini yapmaya başlayalım.

Need For Speed Prostreet oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Need For Speed Prostreet oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Daha sonra menüden yarışacağınız arabayı seçin ve pistlere girin. Size önerim menüde mouse aracını kullanmamanız. Bunun yerine klavyeyi kullanın.

Need For Speed Prostreet oyununda Grip, Grip Class, Time Attack, Drift, Drag, Sector Shootout modları bulunmaktadır. Grip Pistte 2 ila 3 tur atarak yarışı diğer araçların önünde kapatmaya çalışıyoruz. Grip Class modu Grip ile aynı mantığa sahiptir. Bu modun tek farkı A ve B grubu araçların aynı anda yarışmasıdır. Time Attack 2 ila 3 tur atarak en iyi tur zamanını yapmaya çalışıyoruz. Drift modunda önceki serilerden oynanış dışında 1 farkı yoktur. Drag modunda ise önceki serilerdeki mantıkla işlemektedir.

Need For Speed Prostreet

Need For Speed Prostreet oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Prostreet oyunundaki arabaların modifiyeleri oyuncuları daha da heyecanlandırmaya yetiyor. Need For Speed Prostreet oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD 2100+ işlemci, 256 MB (512MB for Windows Vista) Ram, 128MB DirectX 9.0c ( GeForce FX) ekran kartı ve 4 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need For Speed Prostreet” oyununu önerebiliriz. Need For Speed Prostreet oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Need For Speed Prostreet oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Need For Speed Prostreet Oyun indir