Nfs ShiftOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Slightly Mad Studios firması tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Need for speed shift” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need for speed shift oyunu, Need for speed indir kategorisinde bulunan bir araba yarış oyunudur. Daha fazla uzatmadan Need for speed shift oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Need for speed shift oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Need for speed shift oyunu Bilgisayar, Ps3 Xbox 360 ve cep telefonlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Need for speed shift oyunununda kendi aracınızı oluşturup, hızın tadına varabilirsiniz. Need for speed shift oyunu sizin şöförlük konusunda uzmanlaşmanızı sağlayacaktır.

Nfs Shift

Need for speed shift oyunundaki görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mükemmel düşünülmüş otomobil tasarımını oyun içerisinde yeralan aksiyon sahnelerini süslemesi sizin araba sürme merakınızı tetikleyen olaylardandır. Need for speed shift oyunundaki ses efektleri oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeyi sağlıyor.

Nfs Shift

Oyunu indirip bilgisayar kurduğunuzda oyun bizleri kontrollü harekete zorlamaktadır. Need for speed shift oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 1600 Mhz işlemci, 1 mb Ram, 256 mb video kart ve 6 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need for speed shift” oyununu önerebilirim. Need for speed shift oyunundaki görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need for speed shift oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Need for speed shift Oyun indir