Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Capcom firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan Onimusha 3 adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Onimusha 3 aksiyon ve macera oyunları içerisinde kendine yer bulmaktadır. Serinin bu oyunu da oyun severler tarafından çok tutulacağa benziyor. Onimusha 3 oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Onimusha 3 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuzu bir çok karakterle oynama şansına sahibiz. Onimusha 3 oyunundaki başlıca kararkterlerimiz Samanosuke ve Jacques dışında güzel polis Michelle ve yardımcı Aka bulunmakta. Oyunumuz Paris de yaratıklarla yaptığımız savaşla başlıyor. Fakat bir anda zamanda yolculuk yaparak kendinizi 1582 yılı Japonyasında bulacaksınız. Onimusha 3 oyununda karakterlerimizin silahları da yenilenmiş. Örneğin Jacques te balyoz, elektrikli mızrak ve kırbaç gibi silahlar bulunurken, Samanosuke da yay, kılıç ve balta gibi silahlar var. İpuçlarını birleştirerek levelleri geçmeye çalışın.

Onimusha 3 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Mekan tasarımları ise oynayıcıları etkileyecek cinsten. Ses efektleri ise oyuna daha hızlı alışmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P4 1.0 GHz işlemci, 512 Mb Ram, 128 Mb ekran kartı ve 2 Gb boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz mutlaka onimusha 3 oyununu denemeli. Oyunun ses ve görüntü efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Onimusha 3 Oyun indir