Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Bohemia Interactive Studio firması tarafından geliştirilen Operation Flashpoint: Resistance oyununu paylaşacağız. Bohemia Interactive Studio savaş oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Operation Flashpoint: Resistance oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Operation Flashpoint: Resistance oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve savaşa başlayın. Oyunumuz konusu diğer savaş oyunlarına göre değişik. Rusya’nın istilacı bir kuvvetinin bağımsız bir ada halkına zulmüyle karşı karşıya geleceksiniz. Amacımız bu acımasızlığa son vermek.

Oyunumuzun görse ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Operation Flashpoint: Resistance oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 3 işlemci, 128 MB RAM ve 550MB Sabit Disk Alanı sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Operation Flashpoint: Resistance oyununu önerebiliriz. Operation Flashpoint: Resistance oyununu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Operation Flashpoint: Resistance Oyun indir