ORION: Dino HordeOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Spiral Game Studios tarafından geliştirilen “ORION: Dino Horde” adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ORION: Dino Horde oyunu, macera oyunları içerisinde bulunmaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Orion dino horde oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz ana hatları ile diğer dinazor oyunlara benzemektedir. Dinozorlara karşı mücadele vereceğiz. Oyunu tek başınıza ya da arkadaşlarını ile birlikte oynayabilirsiniz.

ORION: Dino Horde

ORION: Dino Horde oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Dinozor ve mekanlar gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core 2.6 GHz oyunu, 4 GB RAM, 512 MB Ekran kartı ve 8 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine orion dino horde oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: ORION Dino Horde Oyun indir