Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ice-Pick Lodge tarafından geliştirilen Pathologic adlı oyunun demosunu sizlerle paylaşacağız. Pathologic oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz diğer oyunlara göre biraz değişik. Oyunumuz Ancient Steppe adlı hayali bir kasabada geçiyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Pathologic oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Kasaba normal yaşam sürerken anlamsız ölümler başlar ve Ancient Steppe hayali bir kasabaya döner. Bu durumun çözülmesi için kasaba yönetimi dışarıdan 3 uzman getirir. Bu 3 kişilik grup profesör, cerrah ve mistik iyileştirme güçleri olan kişilerden meydana geliyor. Seçtiğiniz karaktere göre oyunda senaryo değişebiliyor.

Pathologic oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız gibi gayet etkileyici olmuş. Ses efektleri ise oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3 işlemci, 512 MB RAM, 64 Mb Ekran kartı ve 1.8 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize pathologic oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demosunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Pathologic Oyun indir