penumbra black plagueOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Frictional Games tarafından geliştirilen Penumbra: Black Plague adlı oyunun demo sürümünü oyunindirbiz.tr farkıyla paylaşacağız. Penumbra black plague oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Penumbra black plague oyununda başarılı olmak için sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Penumbra black plague oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz sizi korku dolu hikayelere götürecek. Bu hikayelerden başarılı bir şekilde ayrılmak istiyorsanız yukarıda da belirtiğim üzere çelik gibi sinirlere hakim olmanız gerekiyor. Penumbra black plague oyununu Single-player yani tek başınıza bilgisayara karşı oynamanız gerekiyor.

penumbra black plague oyunu

Penumbra black plague oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Korku efekti mekanı iyi yansıtılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3 @ 1 GHz, 256 Mb Ram ve nVidia GeForce 3 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Penumbra: Black Plague oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Penumbra: Black Plague oyununun demo sürümünü için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Download: Penumbra Black Plague Oyun indir