Pes 2015 Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde EA Sports tarafından geliştirilen Pes 2015 yani Pro Evolution Soccer 2015 oyununun demosunu sizlerle paylaşacağız. PES 2015oyunu pes indir kategorisinde yer alan bir futbol oyunudur. Bu yıl pes serisi biraz geçikti . Fakat yine piyasayı sallayacağa benziyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Pes 2015 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Maçların süresi 10 dakika olarak sınırlandırılmış ve oyuna Real Madrid, Atletico Madrid, FC Barcelona, Athletic Bilbao, Bayern Munich, Juventus ve Napoli gibi takımlar var. Tabiki yeni kadrolar ile birlikte.

Pes 2015

Pes 2015 oyununun görsel efektleri diğer sürümlerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Tribünler, Sah ve oyuncu efektleri mükemmel. Ayrıca ses efektleri gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 1.8 GHz işlemci, 1 GB Ram, nVidia GeForce 7800 Ekran kartı ve 8 GB boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız vardır.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlananlar için pes 2015 ideal bir seçim olacak. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Pes 2015 Oyun indir