Oyun indir sitemizin bu günkü incelemesinde sizlerle Nfinity firmasının geliştirdiği Point Blank adlı oyunu inceleyeceğiz. Point Blank oyunu online oyunlar içerisinde yer almaktadır. Point Blank ücretsiz olarak kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Point Blank oyununu indirdikten sonra üye olmanız gerekiyor. Oyunumuz üretici firma tarafından türkçeleştirilmiş. Bu da Point Blank oyununu daha cazip bir hale getiriyor. Point Blank oyununda CS oyunlarında olduğu gibi ölüp yeniden doğma özellikleri mevcuttur.

Point Blank oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P 4 2.4 Ghz işlemci, 512 MB Ram ve Geforce 5700 ekran kartı gibi sistem özelliklerine ihtiyacınız olacaktır. Windows işletim sistemi kullanan ve Service Pack 1 güncellemesini yapan kullanıcılarda bir takım sorunlar meydana gelmektedir.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimiz Point Blank oyununu deneyebilir. Point Blank oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılıdır. Point Blank oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Point Blank indir