Police cop duty training Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde AppStream Studios tarafından geliştirilen Police Cop Duty Training adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Police cop duty training oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. İyi bir strateji ile en yüksek kazancı sağlayın.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Police cop duty training oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Polis memuru olmaya hak kazanmanız için zorlu bir eğitim sürecini tamamlamanız gerekiyor. Elinizden geleni yapmanız gerekli. Bazen atlı olarak, bazen arabalı, bazen özel eğitimli köpeklerle birlikte gördüğümüz polis memurlarından biri olmaya çalışacağız.

Police cop duty training

Police cop duty training oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için win 10 işletim sistemi, 46,04 MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine police cop duty training oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Police Cop Duty Training Oyun indir