SWAT 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Yosemite Entertainment firması tarafından geliştirilen ve Sierra firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Police Quest SWAT 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Police Quest SWAT 2 oyunu SWAT indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Police Quest SWAT 2 adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Police Quest SWAT 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kend bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Police Quest SWAT 2 oyununda rehin alınan bir grubu kurtarmaya çalışacaksınız. Size verilen silahları çok iyi bir şekilde kullanarak rehineleri kurtarmanız gerekiyor. Bunun için elinizden geleni yapmaya çalışın.

SWAT 2

Police Quest SWAT 2 oyunundaki görsel tasarımlar diğer serilere göre daha güzel bir şekilde dizayn edilmiştir. Police Quest SWAT 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III 700 Mhz işlemci, 128 MB ram, 16 mb ekran kartı ve 100 mb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Police Quest SWAT 2 adlı oyunu önerebilirim. Police Quest SWAT 2 oyununun görsel ve ses efektleri diğer seriye göre biraz daha iyi şekilde dizayn edilmiş. Police Quest SWAT 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Police Quest SWAT 2 Oyun indir