prima carnageOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Lukewarm Media tarafından geliştirilen Primal Carnage oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Primal Carnage oyunu, savaş oyunları içerisinde bulunmaktadır. Hayatta kalmak için dinazorlara karşı büyük bir mücadele göstermeniz gerekiyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Primal Carnage oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçebilirsiniz. Oyun yapımcıları geçmiş ile bugünü birleştirerek mükemmel bir oyunu bizlere sunmuş. Dinazorlar sizi yok etmeye çalışacak. Sizde temin ettiğiniz silahlarla onlara engel olarak hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bu hiçte kolay olmayacağa benziyor. Oyunda Bilim Adamı isterseniz Commando (Askeri Ekip) isterseniz Pathfinder (Silah kullanma yetenekleri en üst seviyede olan ekip) isterseniz Trapper (Farklı aletler geliştirerek bunları kullanabilen ekip) isterseniz de Pyromaniac (Avcı ekibi) ekibi ile çalışma şansına sahipsiniz.

prima carnage oyunu

Primal Carnage oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Mekan ve oyuncu tasarımları etkileyici bir şekilde yapılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, ATI 3850HD 512 MB ekran kartı ve 17 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Primal Carnage oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Primal Carnage Oyun indir