Project RootOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde OPQAM tarafından geliştirilen “Project Root” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Project root oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Uzay maceralarının bir yenisine hoş geldiniz. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Project root oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Uzay derinliklerinde bilim kurguya dayalı bu oyunda verilen görevleri yerine getirmeniz istenecek. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

project root oyunu

Project root oyununun görsel efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual Core 1.5 Ghz, 1 GB RAM, 800 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine project root oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Project Root Oyun indir