Oyun indir sitemizin bu incelemesinde sizlerle Radical Entertainment firması tarafından geliştirilen savaş oyunu “Prototype” ile karşınızdayız. Oyunda süper güçlere sahip bir karakteri yöneteceğiz. Bu süper güçlere sahip olan oyuncumuzun da bazı görevleri yerine getirmesin yardım etmemiz gerekiyor. Prototype oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda download linkinden indirebilirsiniz.

Prototype oyununda Alex Mercer yönetiyoruz. Tutorial bölümünde karakterimizin tüm güçlerini görerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Alex 1 binanın tepesinde biriyle konuşuyor ve 18 gün geriye giderek oyuna devam ediyoruz. Alex bu gizemli adama durmadan bilgi veriyor ve bizde onun 18 gün içersinde yaptıklarını oynuyoruz. Prototype oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyuncu ve bina tasarımları neredeyse gerçeği yansıtabiliyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için bilgisayarınızın Core 2 Duo E6700 2.66GHz işlemci, Geforce 7800 GS ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimleri sahip olması gerekiyor.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyuncularımız mutlaka “Prototype” oyununu denemesini öneririm. Prototype oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı. Prototype oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download : Prototype Oyun indir