Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Black Rock Studio tarafından geliştirilen Pure oyununu sizlerle paylaşacağız. Pure oyunu yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Pure oyununu indirdikten sonra kendinize bir araç seçerek yarışa katılın. Oyunu ister single modunda tek başınıza isterseniz de multiplayer özelliğini kullanarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. World Tour modunda seviyenizi belirleyerek bir sonraki aşamalara geçeceksiniz.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Yarış yapılan yerler doğa ile iç içe. Buda yarışı daha heyecanlı bir şekle getiriyor. Yarış esnasında yapılan akrobatik hareketler ile görsel efektlerin güzelliğini biraz daha yükseltmiş. Pure oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 @ 2 GHz, 1 Gb Ram, 128 Mb ekran kartı ve 3 GB boş sabit disk sürücüsü gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize pure oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılıdır. Oyunu indirmek için aşağıdaki oyun indir linkini kullanın.

Download: Pure Oyun indir