Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Eipix tarafından geliştirilen Pyroblazer adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Pyroblazer oyunu yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzun içerisine gelecek teması yapımcılar tarafından eklenmiş ve bizlere değişik bir oyun heyecanı yaşamamız sağlanmış. Pyroblazer oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Pyroblazer oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyundaki araçları hiç bir yerde daha gördüğünüzü sanmıyorum. Oyun yapımcıları araçları çok ilginç yapmış. Pyroblazer oyunununda kimi zaman kanyonlar da kimi zaman da volkanlar içerisinde yarışmalar yapacağız. Bazen de gelecekte kurulmuş şehirler içinde yarışmalara katılacağız.

Pyroblazer oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı olmuş. Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere araçlarımızın tasarımları diğer oyunlara göre farklı olmuş. Pyroblazer oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için P4 1,6 GHz işlemci, 1 GB Ram, 128 MB ekran kartı ve 1,7 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Pyroblazer oyununu sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Pyroblazer Oyun indir