Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Gala Networks Europe Ltd firması tarafından türkçeleştirilmiş Rappelz oyununu inceleyeceğiz. Rappelz bir online oyundur. Oyun internet üzerinden online olarak oynanmaktadır. Oyuna bağlanmak için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Rappelz oyununu dünyada 6 milyon kişi oynamaktadır. Oyunumzda karanlık ve harap olmuş 1 dünyada Cadı ve onun dev yaratıklarına karşı mücadele etme fırsatını bulabilirsiniz. Rappelz oyununda üç tane ırk bulunmaktadır. Gaia kıtasında bitmek bilmeyen bir maceraya hazır olun.

Rappelz oyununun görsel ve ses efetleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Canavarlar ve yönettiğimiz karakter mükemmel. Ses efektleri ise oyunu cazip kılıyor.  Rappelz oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium-IV işlemci, 1 GB Ram, 256 MB Ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimiz Rappelz oyununu deneyebilir. Oyunun görsel ve ses efektlerinden yukarıda bahsetmiştik. Rappelz oyununa bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki linki kullanın.

Download: Rappelz Oyun indir