RavagedOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 2 Dawn Games tarafından geliştirilen Ravaged adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Ravaged oyunu, savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda birbirinden güçlü karakterlerle mücadele ederek kazanmanız gereken bir çok görev var. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Ravaged oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçmeniz gerekiyor. Oyuna başlayacağımız nokta tam olarak kaosun tam ortası. Bizlere gelişmiş silahlar veriliyor. Dikkatli bir şekilde verilen görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. Bunun için elinizden geleni yapmanız lazım.

ravaged oyunu

Ravaged oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Özellikle mekan tasarımları büyüleyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 1.5 GB Ram, NVIDIA GeForce 7600 GS ekran kartı ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Ravaged oyununu önerebiliriz. Ravaged oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekli. Açılan sayfadaki kırmızı renkteki bağlantı linkinden “Your download is ready. Please click here to download the file.” linkini kullanarak oyunu indirin.

Download: Ravaged Oyun indir