Real Soccer 2012Gameloft tarafından geliştirilen Real Soccer 2012 adlı mobil oyunu oyunindir.biz.tr farkıyla indirebilirsiniz. Real Soccer 2012 oyunu, mobil oyunlar içerisinde bulunmaktadır. Yolculuklarınız artık sıkıcı olmayacak. Telefonunuzdan bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Real Soccer 2012 mobil oyununu incelememizin sonundaki bağlantı linkinden indirebilirsiniz.

Real Soccer 2012 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçiş yapabilirsiniz. Oyunda 14 lig ve 350 takım bulunmakta. Kendinize bir takım seçerek şampiyon olmaya çalışın. Ayrıca futbolcu transferlerini gerçekleştirebilirsiniz. Takımınızı eksiklerini analiz edip futbolcu transferi yapın.

real soccer 2012 oyunu

Real Soccer 2012 oyununun görsel efektleri gayet başarılı. Futbolcuların tasarımları etkileyici olmuş. Ses efektleri ise oyuna farklı bir tarz katmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.2 i Android cihaza ve 399 Mb boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Real Soccer 2012 oyununu önerebiliriz. Görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunu telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkinden açılan sayfadaki yükle butonunu kullanmanız gerekli.

Download: Real Soccer 2012 Mobil Oyun indir