Resident Evil 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Capcom firması tarafından geliştirilen “Resident Evil 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Resident Evil 2 oyunu macera oyunları içersinde yer almaktadır. Resident Evil 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Resident Evil 2 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Resident Evil 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Resident Evil 2 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Resident Evil 2 oyununda başarılı olmak için iyi bir strateji belirlemeniz gerekmektedir. Resident Evil 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Resident Evil 2

Resident Evil 2 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Resident Evil 2 oyunundaki karakterlerin tasarımları neredeyse mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Resident Evil 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P2 266 mhz işlemci, 64 megabyte Ram, 8 mb 3 boyutlu görüntü destekli ekran kartı ve 300 megabyte boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Resident Evil 2 oyununu önerebilirim. Resident Evil 2 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmişltir. Resident Evil 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Resident Evil 2 Oyun indir