Royal TroubleOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde G5 Entertainment tarafından geliştirilen “Royal Trouble” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Royal trouble oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Royal trouble oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Karakterlerimiz Prenses Loreen ve Prens Nathaniel ikilisi kendilerini hapishanede buluyor. Buradan kurtulması gerekiyor.

Royal Trouble

Royal trouble oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Görsel efektler flash oyunlara çok benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 220 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine royal trouble oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Royal Trouble Android Oyun indir

Download: Royal Trouble iPhone Oyun indir