SBK-X 2010 Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Milestone tarafından geliştirilen SBK-X 2010 oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile sizlere sunuyoruz. SBK-X 2010 oyunu motor yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. SBK-X 2010 oyunu sizlere motor sürme keyfini yaşatacak.

SBK-X 2010 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. SBK-X 2010 oyununda 3d teknolojisi kullanılmış. Buda oyunu daha kaliteli bir hale getirmiş. Rakiplerinizin hepsini geçmek için hızlı olmanız gerekiyor. Bunun için virajları hızlı bir şekilde geçin.

SBK-X 2010 Oyunu

SBK-X 2010 oyunu görsel efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Motor ve pistlerin tasarımları gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.4 GHz işlemci, 2 GB RAM , 512 MB Ekran Kartı ve 3 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak motor oyunları seven oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine SBK-X 2010 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfadaki yeşil renkteki download butonunu kullanmanız lazım.

Download: SBK-X 2010 Oyun indir