Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SEGA Racing Studio tarafından geliştirilen Sega Rally adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Sega Rally oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzun için hız, aksiyon ve aradığınız bir çok özellik mevcut. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download limkini kullanın.

Sega Rally oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunumuzda multiplayer özelliği mevcut. Yani oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilir ya da single player moduyla tek başınıza ralli yarışmalarına katılabilirsiniz. Katıldığınız araba yarışlarında birinci olmak için çok hızlı olmanız gerekiyor. Rakipleriniz güçlü ve sizleri geçmek için fırsat kolluyor olacak.

Sega rally oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Arabaları tasarımları oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz Pentium 4 işlemci, 128 MB Ekran Kartı ve 5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Sega Rally oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılıdır.  Sega Rally oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Sega Rally Oyun indir