Serious Sam 1Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Devolver Digital Croteam firması tarafından geliştirilen ve Majesco şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Serious Sam 1” adlı oyunun incelemesine başlayacağız. Serious Sam 1 oyunu Serious Sam indir kategorisinde bulunan aksiyon ve savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Daha fazla sizleri mekanlandırmadan Serious Sam 1 oyununun incelemesini yapmaya başlayalım.

Serious Sam 1 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Serious Sam 1 oyununu yukarıda da belirtiğimiz gibi avcılık (Shooter) oyunlarının içersinde yer almaktadır. Serious Sam 1 oyununda bütün canavarları öldürmeye çalışacağız. Serious Sam 1 oyununda başarılı olabilmek için harita desteğini kullanmanızı tavsiye ederim.

Serious Sam 1

Serious Sam 1 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Serious Sam 1 oyununda 3 boyutlu efektlerin kullanılması oyunu daha güzel bir hale getirmiş. Ses efektleri ise oyunun adrenalin oranını yükseltmek için ideal. Oyunun görsel tasarımcılarını bu efektlerinden dolayı tebrik ederim.

Serious Sam 1

Serious Sam 1 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) işletim sistemi, Intel Pentium 4 3.0GHz / AMD Athlon64 3500 işlemci, 1 GB (XP) / 2 GB (Vista) ram ve NVIDIA GeForce 7600 / ATI Radeon X1600 / 256 MB / Shader Model 3.0 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak aksiyon ve avcılık oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Serious Sam 1” oyununu şiddetle tavsiye ederim. Serious Sam 1 oyunun görsel ve ses efektleri mukemmel bir şekilde tasarlanmış. Serious Sam 1 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Serious Sam 1 Oyun indir