Serious Sam 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle CroTeam firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Serious Sam 2”  adlı oyunun incelemesini yapacağız.  Serious Sam 2 oyunu Serious Sam indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Serious Sam 2 oyunu tüm dünyada en popüler oyunların içersine girmekte hiç zorlanmadı. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Serious Sam 2 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Serious Sam 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Serious Sam 2 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır.  Serious Sam 2 oyunundaki amacımız dünyayı istila eden yaratıkları yok etmek ve dünayayı eski huzuruna kavuşturmak.

Serious Sam 2

Serious Sam 2 oyununun görsel ve ses efektleri mukemmel bir şekilde dizayn edilmiştir.  Serious Sam 2 oyunundaki karakterlerin tasarımları gayet başarılı bir  şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale yetirmeyi başarıyor.Serious Sam 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 2.4 GHz işlemci, 256 mb (3-D uyumlu) ekran kartı, 1 GB Ram ve 1 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak Serious Sam oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Serious Sam 2” oyununu önerebiliriz. Serious Sam 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Serious Sam 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Serious Sam 2 Oyun indir