Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Konami firması tarafından üretilmiş “Silent Hill 3” oyununu paylaşacağız.  Silent Hill 3 oyununda tam anlamıyla korkuyu iliklerimize kadar hissedeceğiz. Oyun aksiyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

Silent Hill 3 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarınızı yapın ve cesaretinizi toplayarak oyuna başlayın. Silent Hill 3 oyununda bayan oyuncuyu yönetiyoruz. Yönettiğimiz oyuncunun kabusunda görevimizi öğrenip oyuna başlıyoruz. Kabustan uyandığımızda kendimizi alışveriş merkezinde buluyoruz ve böylelikle Silent Hill 3 oyunu başlamış oluyor.

Silent Hill 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3, 512 MB Ram, 128MB GeForce ekran kartı ve 5 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Silent Hill 3 oyununu sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Silent Hill 3 Oyun indir