Silkroad Online

Aşağıda Joymax firmasının oyun piyasasına sunduğu “Silkroad Online” adlı oyunun Hilelerini bulabilirsiniz. Silkroad Online oyununun incelemesine Silkroad Online oyun indir adresinden ulaşabilirsiniz. Silkroad Online Hileleri kullanabilmek için aşağıda bulunan ipuçlarını oyunda uygulayınız.

Hotan’ın yanındaki nehirin içine girme: Burada hotanın dışına gidin ve köprüyü geçin köprünün sonunda 2 tane sütun var.(köprünün girişi). sütunun karşısında durun ve içinden geçecek şeilde ilerleyin. Artık hotan daki nehirin içindesiniz.

aaagah açmış olanları oyundan atma: Thief elbisesi ile BANDIT DEN RETURN SCROLL (thieflerin kullandığı ışın kağıdı) kullan ve sonra birilerinin aaagaına tıklayın/girin/bakın. Geri ışınlanma süresi bitene kadar bekleyin. Bandit kalesine ışınlandığınızda aaagahı kapatın ve şehire geri ışınlanın. Döndüğünüzde aaagahı açanın orada olmadığını göreceksiniz.

Silah ile nasıl aaagah açılır: Flaming fire shield gibi bir skill’i açın ve hızlıca aaagah açın. Silahınızın hala elinizde olduğunu ve aaagahın açık olduğunu göreceksiniz. ^.^

login bug: sro’yu 2 kez açın. Birincisinde resimli onay kodu göründüğünde resimdekileri yazın fakat CONFIRM’e basmayınız. Diğer client a geçin ve aynısını yapın ancak bu sefer resimdeki kodları doldurmuyorsunuz ve hızlıca ilk çalıştırdığınıza dönüp CONFIRM e tıklıyorsunuz. Bekleyin ve login olduğunuzu göreceksiniz.