Silkroad OnlineOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Joymax firmasının oyun piyasasına sunduğu “Silkroad Online” adlı oyununu inceleyeceğiz. Silkroad Online oyunu, Silkroad indir kategorisinde bulunan bir oyundur. İnternetten oynanabilen online oyunlar arasında önemli 1 yeri olan Silkroad Online bilgisayar başına sizi bağlayacak özellik ve niteliğe sahiptir. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Silkroad Online oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Silkroad Online oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarıza indirebilirsiniz. Silkroad Online yukarıda da belirtiğimiz gibi internetten online olarak oynanabiliyor.İpek yolunu merkeze alan silkroad online oyunu içerisinde 3 farklı görev bulunmaktadır. Silkroad Online oyununda 2 değişik karakteri canlandırabilirsiniz. İster kervancı isterseniz de hırsız karakterinde oyuna başlıyabilirsiniz.

Silkroad Online

Silkroad Online oyununun görsel ve ses efektleri güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Karakter ve mekan tasarımları oyuna daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor. Silkroad Online oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1000 Mhz üzeri işlemci, 512 Mb Ram, 256 MB Nvidia Geforce ekran kartı ve 1.5 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize “Silkroad Online” oyununu tavsiye edebiliriz. Silkroad Online oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Silkroad Online oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download: Silkroad Online Oyun indir