simcity 4Oyun indirin bu oyun incelemesinde siz oyun severlerimiz için Maxis firmasının geliştirdiği ve Electronik Arts şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “SimCity 4” adlı oyunun incelemesini yapacağız. SimCity 4 oyunu şehir kurma similasyon oyunlarının içersinde bulunamaktadır. Daha fazla uzatmadan SimCity 4 oyununun içeriğini anlatmaya başlıyalım.

SimCity 4 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarına indirerek kurabilirsiniz. SimCity 4 oyununu indirdikten sonra kurunuz ve hayalinizdeki şehri kurmaya başlayınız. Öncelikle hayalinizdeki şehri kurmanız için ekonomik gücünüzün üst seviyede olması gerekmektedir. Bunun için şehrinizi iyi düzenlemeniz gerekiyor. Tabiki şehrinizin alt yapısını da iyi hazırlamayı unutmayınız.

simcity 4

SimCity 4 oyununda gelir elde etmek için eğlence mekanları ve gelir elde edeceğiniz dükkanlarıda iyi ayarlamanız ve yapacağınız etkinliklerle müşterileri dükkanlara çekmeniz gerekmektedir. SimCity 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Ses efektleri ise oyuna farklı bir tarz getirmeyi başarmış.

Sonuç olarak similasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize SimCity 4 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. SimCity 4 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : SimCity 4 Oyun indir