Oyun indir bu oyun incelemesinde sizlerle White Birds Productions firması tarafından geliştirilen Sinking Island adlı oyunu paylaşacağız. Sinking Island macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda gizem ve heyecan tam anlamıyla üst seviyelerde. Sinking Island oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Sinking Island oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna başlayın. Oyuna tropik bir adada başlıyoruz. Burada amacımız dedektiflik yapacağız. Gizemlerle dolu hikayeler bizleri bekliyor. Bölgede büyük bir bina bulunmaktadır. Milyonerlerin en uğrak mekanlarından biri olan bu otel saygın iş adamlarının kafasını dinlediği ve gizli toplantıların yapıldığı yerdir. Ancak her şey göründüğü kadar basit değildir. Bu binada gizemli cinayetler işlenmektedir. Görevimiz bunu çözmek.

Sinking Island oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan tasarımları göz alıcı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1,5 Ghz işlemci, 512 Ram, 64 Mb ekran kartı ve 3 Gb boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Sinking Island oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Sinking Island oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Sinking Island Oyun indir