sins of a solar empire trinityOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ironclad Games tarafından geliştirilen “Sins of a Solar Empire: Trinity” adlı oyunu oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile sizlere sunuyoruz. Sins of a Solar Empire: Trinity oyunu gerçek zamanlı simülasyon oyunları içerisindeki yerini almıştır. Sins of a Solar Empire: Trinity oyunu ile farklı bir atmosferi tam anlamı ile yaşayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Sins of a Solar Empire: Trinity oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza kurduktan sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuzda hem bir ülkeyi yöneten İmparator hem de kahraman bir savaşçıyı yönetiyor olacaksınız. Oyunu ister Single-player modunda tek başınıza isterseniz de multiplayer modunda arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

sins of a solar empire trinity

Sins of a solar empire trinity oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise oyunun içindeymiş gibi hissettirmekte. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Çift Çekirdekli İşlemci, 1 GB RAM, 256 MB DirectX 9.0c Uyumlu Ekran Kartı ve 4 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Sins of a Solar Empire: Trinity oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Sins of a Solar Empire: Trinity Oyun indir