skiing fred Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Dedalord tarafından geliştirilen “Skiing Fred” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız.Skiing fred oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Skiing fred oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Kayak oyunları içerisinde bulunan gayet iyi bir oyun. Beceri gerektiren hareketleri başarıyla gerçekleştirmek için biraz zorlanabilirsiniz. Düşmanlarınızı da oyunda oyunda yok edebilirsiniz.

skiing fred

Skiing fred oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mekanlar gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.2 ve üzeri olması ve 35 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine skiing fred oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Skiing Fred Mobil Oyun indir