smackdownOyun indirin bu oyun yazısında sizlerle THQ firmasının milyonları televizyon başına bağladığı Smackdown amerikan güreşinin oyunu olan “WWE Smackdown VS Rawoyununun incelemesini yapacağız.  Smackdown ülkemizde tv ekranlarına düşmesiyle çok tutulmuştu. Bunu fırsat haline getirmek isteyen oyun tasarımcıları Smackdown oyununu yapmaya karar verdi. Şimdi gelin hep beraber Smackdown güreş oyununun içeriğini inceleyelim.

WWE Smackdown VS Raw oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Smackdown oyununu kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapınız. Menüden tek maçmı yoksa , turnuva maçlarına mı katılmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Smackdown oyununa bir intro ile başlayacaksınız. Bu intro da Smackdown oyunu hakkında bazı bilgiler yer almaktadır.

smackdown

WWE Smackdown VS Raw oyununda 27 tane birbirinden güçlü ve iri amerikan güreşcisi bulunmaktadır. Bu güreşcilerin bazıları Ric Flayer, Ray Mystreio, Triphle H, The Rock ve Batista’ dır. Bu arada Smackdown oyununundaki 619 hareketini söylemeden geçemeyeceğim.

smackdown

Smackdown oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle Smackdown oyunundaki karekterin tasarımları neredeyse gerçini aratmamakta. Ses efektlerinde ise spikere değinmeden geçemeyeceğim. Smackdown oyununun adrenalin dozajını artıran tek unsur.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Smackdown oyununu tavsiye ederim. Smackdown oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Smackdown oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Smackdown Oyun indir