Sniper Art of VictoryOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde CI Games tarafından geliştirilen Sniper Art of Victory adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Sniper art of victory oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Askeri operasyonlara hazırlanın. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sniper art of victory oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Orduda görevli bir sniperı yönetiyor olacaksınız. Verilen zorlu görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Son derece gelişmiş silahlar sizleri bekliyor.

sniper art of victory

Sniper art of victory oyununun görsel efektleri gayet başarılı. Savaş sahneleri iyi hazırlanmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1,6 GHz CPU, 512 MB RAM, ATI Radeon 8500 ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine sniper art of victory oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere oyun tasarımcıların tarafından iyi kurgulanmış. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Sniper Art of Victory Oyun indir