Sniper Elite 2Oyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Rebellion Developments tarafından geliştirilerek Microsoft Windows aracılığı ile de oyun piyasasına sunulan “Sniper Elite 2” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Sniper Elite 2 oyunu savaş ve aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Sniper Elite 2 oyununun demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyunda Amerika’nın en ünlü tetikçisi olarak göreve başlıyoruz ve bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Bunu yaparken hayatta kalmak için de elinizden geleni yapmanız gerekecek. Nazi Almanya’sında geçen oyunumuzda ölümcül silah üreten bilim adamlarına karşı olacak. Oyunu Single-player modunda tek başınıza ya da multiplayer modunda internet ortamında oynayabilirsiniz.

sniper elite 2 oyunu

Sniper elite 2 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel ® Pentium ® D 3 GHz işlemci, NVIDIA ® GeForce ® 8800 serisi ekran kartı, 2 Gb Ram ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon ve savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Sniper elite 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden temin edebilirsiniz. Açılan sayfadan sağ menüdeki oyun indir linkine tıklayarak oyunu kendi bilgisayarınıza indirin.

Download: Sniper elite 2 Oyun indir