Son of NorOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde stillalive studios tarafından geliştirilen “Son of Nor” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Son of nor oyunumacera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzun büyülü bir hikayesi mevcut. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Son of nor oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Güzel bir gece tanrısı tarafından onurlandırılmış bir savaşçı olarak oyunda görev alacaksınız. Göreviniz insan ırkını korumak.

Son of Nor

Son of nor oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerin tasarımları iyi durumda. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel® Core® 2 Duo, 2 GB RAM, nVidia® 8800 GT ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine son of nor oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Son of Nor Oyun indir