Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Webzen Games firması tarafından geliştirilen Soul of the Ultimate Nation adlı oyunun incelemesini yapacağız. Oyunumuz MMORPG ve macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Soul of the Ultimate Nation oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Soul of the Ultimate Nation oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna başlayın. Oyunda Berseker adında bir karakteri yöneteceğiz. Karakterlerimiz yakın veya uzak saldırı, büyü yada kılıç ile düşmanlarını etkisiz hale getirebiliyor. 100 küsür zorlu görev bulunmakta ve oyunda ilerledikçe zorlaşmaya devam edecektir.

Soul of the Ultimate Nation görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 1.8 GHz işlemci, 512 MB Ram, 3 GB sabit disk alanı ve GeForce Ti4200 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Soul of the Ultimate Nation oyununu önerebiliriz. Soul of the Ultimate Nation oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Soul of the Ultimate Nation Oyun indir