SpellForce 2 - Demons of the PastOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Nordic Games tarafından geliştirilen SpellForce 2 – Demons of the Past adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Spellforce 2 demons of the past oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Büyülerin dünyası kapılarını yeniden aralıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Spellforce 2 demons of the past oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Zazhut’un özgürlüğü için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Verilen görevleri yerine getirerek hayatta kalmaya çalışın.

SpellForce 2 - Demons of the Past

Spellforce 2 demons of the past oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için INTEL Dual-Core 3.2 GHZ işlemci, 2048 MB RAM, Nvidia GeForce 560 Ekran kartı ve 9 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine spellforce 2 demons of the past oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Yaş sınırlaması bulunan bir oyun.

Download: SpellForce 2 – Demons of the Past Oyun indir