Spider-Man: Web of Shadows Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Aspyr Treyarch firması tarafından geliştirilen ve Activision firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Spider-Man: Web of Shadows” adlı oyunu inceleyeceğiz. Spider-Man: Web of Shadows oyunu aksiyon oyunlarının içersinde yer almaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Spider-Man: Web of Shadows oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Spider-Man: Web of Shadows oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Spider-Man: Web of Shadows oyununda Yunan Mitolojisi ile ilginiz var ise bu oyunu keyifle oynayabilirsiniz. Oyun Yunan Mitolojisinde bulunan Iolcus Devleti2nin kralı Jason’ın aşk hikayesini ve sonrasında gerçekleşen olaylardan oluşuyor. Oyunun işlevi ise ilerlemeli 1 şekilde oluyor.

Spider-Man: Web of Shadows

Spider-Man: Web of Shadows oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Spider-Man: Web of Shadows oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows XP SP2 işletim sistemi, Pentium 4 2.8 GHz işlemci, 1 Gb Ram, NVIDIA ® Geforce ® 7300 GT 256 MB ekran kartı ve 6 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlere ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Spider-Man: Web of Shadows” oyununu önerebilirim. Spider-Man: Web of Shadows oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Spider-Man: Web of Shadows oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Spider-Man: Web of Shadows Oyun indir