Spiderman Friend or FoeOyun indirin bu yazısında sizlerle Next Level Games firması tarafından geliştirilen ve Activision firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Spiderman Friend or Foe” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Spiderman Friend or Foe oyunu Spiderman indir kategorisinde bulunan bir aksiyon oyunudur. Sizleri daha fazla heyacandırmadan Spiderman Friend or Foe oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Spiderman Friend or Foe oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Spiderman Friend or Foe oyunu yukarıda da belirtiğim gibi aksiyon oyunlarının içersinde bulunmaktadır. İzlenme rekorları kıran Spiderman oyun sektörüne de bomba gibi düştü. Spiderman Friend or Foe oyunundaki amacımız şehri tehdit eden kanun kaçaklarını yakalamak ve emniyet kuvvelerine teslim etmek.

Spiderman Friend or Foe

Spiderman Friend or Foe oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows XP/Vista işletim sistemi, Pentium 4 @ 1.6 GHz or Athlon Equivalent işlemci, 256 MB (512 MB Vista) Ram, 128 MB (nVidia GeForce FX5200/ATI Radeon 9500) ekran kartı ve 5.5 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Spiderman Friend or Foe” oyununu önerebilirim. Spiderman Friend or Foe oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Spiderman Friend or Foe oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Spiderman Friend or Foe Oyun indir