Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Ubisoft Montreal firması tarafından geliştirilen Splinter Cell: Double Agent oyununu sunacağız. Splinter Cell: Double Agent macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Cesaretinizden eminseniz Splinter Cell: Double Agent oyununu oynamaya hemen başlayın. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Splinter Cell: Double Agent oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna başlayın. Oyunda gizli ajan Tom Clancy yönetiyoruz. Ajanımız çok gizli bir operasyonun içerisinde kendini bulur. Emir veren kişi belli değildir. Görevleri yerine getirir. Fakat emir veren hakkında bazı kuşkuları vardır.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Splinter Cell: Double Agent oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 3 GHz işlemci, 1 GB Ram, 256 MB Ekran kartı ve 8 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Splinter Cell: Double Agent oyununu önerebilirim. Splinter Cell: Double Agent oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download:  Splinter Cell: Double Agent Oyun indir