Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Raven Software firması tarafından geliştirilen Star Wars Jedi Academy Knights of the Force oyununu inceleyeceğiz. Gerçekci olmak gerekirse Star Wars oyununun bu serisinde kendinizi tam olarak kaybedeceksiniz. Star Wars Jedi Academy Knights of the Force oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Star Wars Jedi Academy Knights of the Force oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapınız. Daha sonra 150 karakterden birisini seçerek oyuna başlayın. Seçtiğiniz bölümle ilgili detaylar oyuna başlarken bir slayt halinde sizlere sunuluyor. Oyunda uzay savaşları, özel bölümler oynama imkanı sunmaktadır. Ayrıca oyunda multiplayer desteği de bulunmaktadır.

Star Wars Jedi Academy Knights of the Force oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunda Quake 3 Arena motoru kullanılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 450MHz işlemci. 128MB RAM ve 1.3GB harddisk alanına sahip olmanız gerekiyor.

Sonuç olarak uzay savaşları oyunlarından hoşlananlar Star Wars Jedi Academy Knights of the Force oyununu denemeli. Oyunun demo sürümün aşağıdaki download linkinden temin edebilirsiniz.

Download: Star Wars Jedi Academy Knights of the Force indir