Subway SurfersOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesine Kiloo Games tarafından geliştirilen “Subway Surfers” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Subway Surfers oyunu, mobil oyunlar içerisindeki yerini almıştır. Android işletim sistemli telefonlar için üretilen bu oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi telefonunuza indirebilirsiniz.

Subway surfers oyununu telefonunuza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuz genel olarak tren raylarının üzerinde geçiyor. Karakterimiz görevliden kaçarken hiç bir yere çarpmamaya ve altınları toplayarak bir sonraki levele geçmeye çalışıyor.

subway surfers

Subway Surfers oyununun görsel efektleri daha çok flash oyunlara benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.3.3 ve üzeri Android sürümü, 26 Mb disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine subway surfers oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri mükemmel değil . Fakat oyunu oynarken zamanın nasıl geçeceğinin farkına varamayacaksınız. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Subway Surfers Mobil Oyun indir